477ULR010MFF
477ULR010MFF Illinois Capacitor
ULR.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 470uF 10V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477ULR010MFF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477ULR010MFF 477ULR010MFF Виробник : CDE / Illinois Capacitor ULR_series-748886.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 470uF 10V 20% tol. POLYMER