477ULR6R3MEF
477ULR6R3MEF Illinois Capacitor
ULR%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP POLY 470UF 20% 6.3V T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477ULR6R3MEF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477ULR6R3MEF 477ULR6R3MEF Виробник : Illinois Capacitor / CDE ULR_series-748886.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3V 20% tol. POLYMER