477XMPL002MG19
477XMPL002MG19 Illinois Capacitor
XMPL%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477XMPL002MG19
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477XMPL002MG19 477XMPL002MG19 Виробник : CDE / Illinois Capacitor XMPL-2944684.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER