477XMPL002MG19A
477XMPL002MG19A Illinois Capacitor
XMPL%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477XMPL002MG19A 477XMPL002MG19A Виробник : Illinois Capacitor / CDE XMPL_series-769478.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER