477XMPL002MG28
477XMPL002MG28 Illinois Capacitor
XMPL%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP POLY 470UF 20% 2V SMD
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477XMPL002MG28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477XMPL002MG28 477XMPL002MG28 Виробник : CDE / Illinois Capacitor XMPL%20series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2V 20% tol. POLYMER