480:277-250VA-L
480:277-250VA-L Thomas Research Products
480-277-250VA-L.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: XFRMR NON-ISOL 347V/480V 180VA
Packaging: Box
Type: Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector: Wire Leads
2nd Connector: Wire Leads
Voltage - Primary: 347V, 480V
Part Status: Active
Voltage - Secondary: 200V, 277V
Power - Max: 180VA, 250VA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFRMR NON-ISOL 347V/480V 180VA, Packaging: Box, Type: Autotransformer (Non-Isolated), 1st Connector: Wire Leads, 2nd Connector: Wire Leads, Voltage - Primary: 347V, 480V, Part Status: Active, Voltage - Secondary: 200V, 277V, Power - Max: 180VA, 250VA.