480:347:277-125VA-IC
480:347:277-125VA-IC Thomas Research Products
Step-down%20Transformer.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: XFRMR 347/277V 125VA STEP-DOWN
Packaging: Box
Type: Autotransformer (Non-Isolated)
Power - Max: 125VA
1st Connector: Wire Leads
2nd Connector: Wire Leads
Voltage - Primary: 347V, 480V
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Secondary: 277V
на замовлення 221 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFRMR 347/277V 125VA STEP-DOWN, Packaging: Box, Type: Autotransformer (Non-Isolated), Power - Max: 125VA, 1st Connector: Wire Leads, 2nd Connector: Wire Leads, Voltage - Primary: 347V, 480V, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Secondary: 277V.