480:347:277-460VA-IC
480:347:277-460VA-IC Thomas Research Products
Step-down%20Transformer.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: XFRMR NON-ISOL 347V/480V 460VA
Packaging: Box
Type: Autotransformer (Non-Isolated)
Power - Max: 460VA
1st Connector: Wire Leads
2nd Connector: Wire Leads
Voltage - Primary: 347V, 480V
Part Status: Active
Voltage - Secondary: 277V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFRMR NON-ISOL 347V/480V 460VA, Packaging: Box, Type: Autotransformer (Non-Isolated), Power - Max: 460VA, 1st Connector: Wire Leads, 2nd Connector: Wire Leads, Voltage - Primary: 347V, 480V, Part Status: Active, Voltage - Secondary: 277V.