4814P-T02-101
4814P-T02-101 Bourns Inc.
4800P.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 14-SOM
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 13
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 14-SOM, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 13, Qualification: AEC-Q200.