4846-BB-60
4846-BB-60 Pomona Electronics
download?token=YA1tcL22
Виробник: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 5'
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Brown
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 5', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Brown, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції 4846-BB-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4846-BB-60 4846-BB-60 Виробник : Pomona Electronics d4846_100_0-1514198.pdf RF Cable Assemblies SMA 50OHM RG316