Продукція > SMD резистори > 0805 > 487 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-487R-Hitano) (резистор SMD)
487 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-487R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Код товару: 18373
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 487 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
З цим товаром купують
1,1 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-1K1-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 1,1 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
362 шт - РАДІОМАГ-Львів
800 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
1,4 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-1K4R-Hitano) (резистор SMD)
SMD резистори > 0805
Номінал: 1,4 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
100 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
750 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-750R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 750 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
10 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-0710KL /Yageo)
4 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yageo
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
400 шт - РАДІОМАГ-Харків
360 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-360R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 360 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V