48EB03-230
48EB03-230 Acopian Power Supplies
Mini%20Encapsulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.65" H (89.7mm x 64.3mm x 41.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 30 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.65" H (89.7mm x 64.3mm x 41.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 30 mA.