Продукція > 3M (TC) > 4936SQ-12(6)
4936SQ-12(6)
4936SQ-12(6) 3M (TC)
3m-vhb-tapes.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Acrylic Foam
Thickness - Adhesive: 0.0220" (22.0 mils, 0.559mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Acrylic Foam, Thickness - Adhesive: 0.0220" (22.0 mils, 0.559mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm).