Продукція > 3M (TC) > 4979F-0.5-5
4979F-0.5-5
4979F-0.5-5 3M (TC)
3m-high-strength-double-coated-tape-93020le.pdf?&fn=3M-High-Strength-Double-Coated-Tape-93020LE.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1/2"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm)
Temperature Range: 200°F (93°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene Film
Thickness - Adhesive: 0.0570" (57.0 mils, 1.448mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1/2"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm), Temperature Range: 200°F (93°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film, Thickness - Adhesive: 0.0570" (57.0 mils, 1.448mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm).