4C24-P125-Z11 Advanced Energy
ultravolt_c_series_data_sheet-1500070.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 4000W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, PCB mouning standoffs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук