4C24-P250-I10 Advanced Energy
Виробник: Advanced Energy
Description: DC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 30V
Approval Agency: CE, cUL, cURus, UL
Current - Output (Max): 62mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 0 ~ 4000V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 248 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 30V, Approval Agency: CE, cUL, cURus, UL, Current - Output (Max): 62mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 0 ~ 4000V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 248 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції 4C24-P250-I10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4C24-P250-I10 4C24-P250-I10 Виробник : Advanced Energy ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 Monitors/Controls