4C24-P250
4C24-P250 Advanced Energy
ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук