4D-FFC-200 4D Systems
Виробник: 4D Systems
FFC / FPC Jumper Cables 200 mm Long, 30-way FFC with 0.5mm pitch (Opposite way), 30 Pin Flexible Flat Cable for GEN4 and uLCD products
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 4D-FFC-200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4D-FFC-200 Виробник : 4D Systems Pty Ltd Description: 200 MM LONG, 30-WAY FFC WITH 0.5