Продукція > ROYALOHM > 4D02WGF470JTCE
4D02WGF470JTCE ROYALOHM
chip-network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 47Ω; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD; 0804
Mounting: SMD
Case - inch: 0804
Case - mm: 2010
Resistance: 47Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Number of resistors: 4
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Min. insulation resistance: 1GΩ
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Type of resistor network: Y
Terminal pitch: 0.5mm
Body dimensions: 2x1x0.45mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 47Ω; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD; 0804, Mounting: SMD, Case - inch: 0804, Case - mm: 2010, Resistance: 47Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Number of resistors: 4, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Min. insulation resistance: 1GΩ, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Type of resistor network: Y, Terminal pitch: 0.5mm, Body dimensions: 2x1x0.45mm.