Продукція > ROYALOHM > 4D02WGJ0682TCE
4D02WGJ0682TCE
4D02WGJ0682TCE ROYALOHM
ROYALOHM-xDx.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 6.8kΩ; ±5%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD
Type of resistor network: Y
Resistance: 6.8kΩ
Tolerance: ±5%
Number of resistors: 4
Power: 62.5mW
Mounting: SMD
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Terminal pitch: 0.5mm
Case - inch: 0804
Case - mm: 2010
Body dimensions: 2x1x0.45mm
Max. overload voltage: 100V
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Operating temperature: -55...125°C
Min. insulation resistance: 1GΩ
на замовлення 8500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 6.8kΩ; ±5%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD, Type of resistor network: Y, Resistance: 6.8kΩ, Tolerance: ±5%, Number of resistors: 4, Power: 62.5mW, Mounting: SMD, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Terminal pitch: 0.5mm, Case - inch: 0804, Case - mm: 2010, Body dimensions: 2x1x0.45mm, Max. overload voltage: 100V, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Operating temperature: -55...125°C, Min. insulation resistance: 1GΩ.