Продукція > ROYALOHM > 4D03WGF1332T5E
4D03WGF1332T5E
4D03WGF1332T5E Royalohm
Виробник: Royalohm
Resistor Networks & Arrays 1/16W 0.01 13.3K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 13.3kΩ; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD, Mounting: SMD, Resistance: 13.3kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Min. insulation resistance: 1GΩ, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Type of resistor network: Y, Terminal pitch: 0.8mm, Body dimensions: 3.2x1.6x0.5mm, Number of resistors: 4.
Інші пропозиції 4D03WGF1332T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4D03WGF1332T5E Виробник : ROYALOHM chip-network.pdf Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 13.3kΩ; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; SMD
Mounting: SMD
Resistance: 13.3kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Min. insulation resistance: 1GΩ
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Type of resistor network: Y
Terminal pitch: 0.8mm
Body dimensions: 3.2x1.6x0.5mm