Продукція > ROYALOHM > 4D03WGF1801T5E
4D03WGF1801T5E ROYALOHM
chip-network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 1.8kΩ; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; 50V
Case - inch: 0603
Resistance: 1.8kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Type of resistor network: Y
Operating temperature: -55...155°C
Number of resistors: 4
Quantity in set/package: 5000pcs.
Resistor features: terminals of all resistors are separated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 1.8kΩ; ±1%; No.of resistors: 4; 62.5mW; 50V, Case - inch: 0603, Resistance: 1.8kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Type of resistor network: Y, Operating temperature: -55...155°C, Number of resistors: 4, Quantity in set/package: 5000pcs., Resistor features: terminals of all resistors are separated.