4D35000.2000
4D35000.2000 Rose+Krieger
bl_aluprofilsystem_en.pdf
Виробник: Rose+Krieger
Description: F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Packaging: Bulk
Type: Extruded Aluminum Profile
Specifications: 78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE, Packaging: Bulk, Type: Extruded Aluminum Profile, Specifications: 78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm).