4DLCD-24QA
4DLCD-24QA 4D Systems
6CAB710FC73C500EFAB0694A1DC616FB0E09204294151ED607C54471C8B28D8E.pdf
Виробник: 4D Systems
Display Modules 2.4" 240x320 RGB 65K Colour TFT-LCD w/Tch
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD TFT 2.4" 240X320 RGB 65K TCH, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4DLCD-24QA 4DLCD-24QA Виробник : 4D Systems Pty Ltd 479 Description: LCD TFT 2.4" 240X320 RGB 65K TCH
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)