4DLCD-28QA
4DLCD-28QA 4D Systems Pty Ltd
482
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: LCD TFT 2.8" 240X320 RGB 65K TCH
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD TFT 2.8" 240X320 RGB 65K TCH, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Інші пропозиції 4DLCD-28QA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4DLCD-28QA 4DLCD-28QA Виробник : 4D Systems AC8B99ACDCE736C1A680E0A179761EB0375B020F1F32E033F10C1DDB73D70EF5.pdf Display Modules 2.8" 240x320 RGB 65K Colour TFT-LCD w/Tch