4LE24-N30-BNC Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: DC/DC CONVERTER 4000V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 6.00" L x 3.81" W x 1.50" H (152.4mm x 96.8mm x 38.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: 10°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 30V
Approval Agency: CE, cURus
Current - Output (Max): 7.5mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 4000V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 4000V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 6.00" L x 3.81" W x 1.50" H (152.4mm x 96.8mm x 38.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: 10°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 30V, Approval Agency: CE, cURus, Current - Output (Max): 7.5mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 4000V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції 4LE24-N30-BNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4LE24-N30-BNC 4LE24-N30-BNC Виробник : Advanced Energy en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -4kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface, BNC-10kV HVout connector