4LE24-N30
4LE24-N30 Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: DC/DC CONVERTER 4000V 30W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -4kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface.
Інші пропозиції 4LE24-N30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4LE24-N30 4LE24-N30 Виробник : Advanced Energy en-hv-1le-15le-series-data-sheet-1847823.pdf Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -4kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface