Продукція > ADVANCED ENERGY > 4LE24-P20-10PPM-SHV
4LE24-P20-10PPM-SHV
4LE24-P20-10PPM-SHV Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: DC/DC CONVERTER 4000V 20W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4kV DC HVout, 20W, Chassis-mount, I10 differential interface, 10ppm/ C Temperature Coefficient, SHV-5kV HVout connector.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4LE24-P20-10PPM-SHV 4LE24-P20-10PPM-SHV Виробник : Advanced Energy en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4kV DC HVout, 20W, Chassis-mount, I10 differential interface, 10ppm/ C Temperature Coefficient, SHV-5kV HVout connector