4LE24-P30-LGH
4LE24-P30-LGH Advanced Energy
en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface, LGH HVout connector
Написати відгук