4LE24-P4-BNC
4LE24-P4-BNC Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4kV DC HVout, 4W, Chassis-mount, I10 differential interface, BNC-10kV HVout connector
Написати відгук