4PCV-24-006 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=5-1437648-7&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.325"
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 150V
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.325" (8.26mm)
Number of Rows: 1
Terminal Block Type: Barrier Block
Top Termination: Screws with Captive Plate
Bottom Termination: PC Pin
Barrier Type: 3 Wall (Tri)
Number of Circuits: 24
Number of Wire Entries: 24
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.325", Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 150V, Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.325" (8.26mm), Number of Rows: 1, Terminal Block Type: Barrier Block, Top Termination: Screws with Captive Plate, Bottom Termination: PC Pin, Barrier Type: 3 Wall (Tri), Number of Circuits: 24, Number of Wire Entries: 24.
Інші пропозиції 4PCV-24-006
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
4PCV-24-006 Виробник : TE Connectivity / Buchanan NG_CD_5-1437648-7_L4-628120.pdf Barrier Terminal Blocks VERT 24 POS 8.26MM