4TPU47MSK
4TPU47MSK Panasonic Electronic Components
TPU_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 47UF 4V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S09
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 4V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S09, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції 4TPU47MSK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPU47MSK 4TPU47MSK Виробник : Panasonic AAA8000C28-944329.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4volts 47uF ESR 150mohm