Продукція > 3M (TC) > 5-467MP-1.5
5-467MP-1.5 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2" DIA
Packaging: Bulk
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2" DIA, Packaging: Bulk, Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia, Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).