Продукція > 3M (TC) > 5-467MP-1.5S
5-467MP-1.5S
5-467MP-1.5S 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 1.50" (38.10mm)
Thickness: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 1.50" (38.10mm), Thickness: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm), Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2", Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).