Продукція > 3M (TC) > 5-4936-1.5S
5-4936-1.5S
5-4936-1.5S 3M (TC)
VHB_Surface_Prep.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 1.50" (38.10mm)
Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Acrylic Foam
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 1.50" (38.10mm), Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2", Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Acrylic Foam.