500R07N1R8BV4T
500R07N1R8BV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.8pF NPO.
Інші пропозиції 500R07N1R8BV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N1R8BV4T 500R07N1R8BV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.8pF NPO