Продукція > JOHANSON > 500R07S3R0BV4Y
500R07S3R0BV4Y
500R07S3R0BV4Y Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 3pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук