500R07S5R1DV4T
500R07S5R1DV4T Johanson Dielectrics
JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5.1pF
на замовлення 8546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R07S5R1DV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S5R1DV4T 500R07S5R1DV4T Виробник : Johanson Technology Inc. JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Description: CAP CER 5.1PF 50V NP0 0402