500R14N220FV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 1% NPO.
Інші пропозиції 500R14N220FV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14N220FV4T 500R14N220FV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 1% NPO