500R15N102FV4T
500R15N102FV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 1% NPO.
Інші пропозиції 500R15N102FV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15N102FV4T 500R15N102FV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 1% NPO