500X07W221MV4T
500X07W221MV4T Johanson Dielectrics
jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF 20% X7R
на замовлення 7615 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції 500X07W221MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07W221MV4T 500X07W221MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 220PF 50V X7R 0402