500X14W101MV4T
500X14W101MV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00855_1-2424387.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 100pF 20% X7R
на замовлення 3350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X14W101MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X14W101MV4T 500X14W101MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 100PF 50V X7R 0603