501R15N221KV4E
501R15N221KV4E Johanson Dielectrics Inc.
High_Voltage_MLCC.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 220pF 10% NPO.
Інші пропозиції 501R15N221KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R15N221KV4E 501R15N221KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 220pF 10% NPO