501R18N102KV4E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 1000pF 10% NPO.
Інші пропозиції 501R18N102KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N102KV4E 501R18N102KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 1000pF 10% NPO