501R18N681KV4E Johanson Dielectrics Inc.
High_Voltage_MLCC.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 680PF 500V C0G/NP0 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 680pF 1206 10%.
Інші пропозиції 501R18N681KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N681KV4E 501R18N681KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 680pF 1206 10%