501R18W472KF4E
501R18W472KF4E Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 500V X7R 1206
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 4700pF 10% X7R.
Інші пропозиції 501R18W472KF4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18W472KF4E 501R18W472KF4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-polyterm-1100571.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 4700pF 10% X7R