501S41W273KV4E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.027UF 500V X7R 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.027uF 10% X7R.
Інші пропозиції 501S41W273KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S41W273KV4E 501S41W273KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.027uF 10% X7R