501S41W473KF4E Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.047UF 500V X7R 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції 501S41W473KF4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S41W473KF4E 501S41W473KF4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-polyterm-1100571.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.047uF 10% X7R