501S42E120FV4E
501S42E120FV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 12PF 500V NP0 1111
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 12pF 1%.
Інші пропозиції 501S42E120FV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S42E120FV4E 501S42E120FV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-high-voltage-smt-1100793.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 12pF 1%