501S42E360FV4E
501S42E360FV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 36PF 500V NP0 1111
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 36pF 1%.
Інші пропозиції 501S42E360FV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S42E360FV4E 501S42E360FV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-high-voltage-smt-1100793.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 36pF 1%